Nice Road 400 Kit Yana Kayar Kapı Motoru

(2 müşteri incelemesi)

1.556,00 TL

1000 TL üzeri Nice ürünlerini EFT/havale ile %3 indirimli,
Mail Order ile peşin fiyatına vade farksız 6 taksitle alabilirsiniz.

Stok kodu: NROAD400K Kategoriler: Etiketler: , , , , , , , ,

Açıklama

Nice Road 400 Kit Yana Kayar Kapı Motoru

400 kg taşıma kapasitesi

24V DC

25cm/sn çalışma hızı

Maksimum 5 metre kapılarda uygulanır

Kit içeriği:

 • 1 adet RD400 Motor
 • 1 adet EPM Fotosel
 • 1 Adet ELB Flaşör
 • 1 Adet Flo2re kumanda
 • 4 Metre Kremayer

Tüm motor siparişlerinizde ücretsiz ön kurulum talep edebilirsiniz

Bu ürünü kredi kartıyla almak için tıklayın Nice Road 400 Kit

Marka

Nice

Ürün Grubu Hakkında

Nice Yana Kayar Kapı Motoru Grubu Hakkında

İtalyan Malı Nice yana kayar sürgülü kapı motorları temelde Road – Rox – Robus – Run – Thor ve HS olarak 6 kategoriye ayrılmaktadır. Tüm motorlar 2 yıl garantili olup ürünlerimiz tamamen distribütör garantisi altındadır.

Nice Rox Serisi: Rox serisi 600 ve 1000 kg kapasitesi ile saatte 20 tur açma kapama ve saniyede 18 cm hız sunmaktadır. Genel olarak kullanım yoğunluğu çok olmayan apartman, okul, işyeri gibi alanlarda kullanılması uygundur. Nice Rox kontrol kartları; ROA37, ROA38, ROA40 modellerinin kurulumu çok kolay olup, firmamız tarafından ön kurulumu yapılan Nice Rox sürgülü kapı motorlarında sadece 220 volt elektrik vererek kumandaya basmanız yeterlidir. Nice Rox modellerinde kumanda alıcısı kontrol kartı üzerindedir. Daire veya araç sayısının çok olduğu toplu konut, otopark gibi yerlerde Nice Robus serisine terfi edilmesi gereklidir.

Rox Serisi Teknolojileri: OPERA, 220V

Nice Robus Serisi: Robus serisi 400, 600 ve 1000 kg kapasiteli olup saatte 50/60 tur kapasitelidir, sırasıyla 34 cm/sn, 31 cm/sn ve 28 cm/sn hız sunmaktadır. Yoğun araç trafiğinin olduğu toplu konut, apartman, işyeri gibi noktalarda kullanılması uygundur. Nice Robus RBA/3 kontrol kartı ile hız, tork, sıkışma algılama, kapanışta yavaşlama, açılışta yavaşlama, yaya modu gibi birçok fonksiyonu ayarlayabilir, O-View cihazı ile üzerinde bulunan üç kontak girişini istediğiniz senaryoya göre özelleştirebilirsiniz. Tarafımızdan ön kurulum yapılan Nice Robus modellerinde kapıyı tanıtma işlemi yaparak motor setinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Robus modelleri soketli OXI, OXIBD alıcı sistemleri ile uyumludur, kumanda alıcılar kit ürünlerde kartın üzerinde gelmektedir.

Robus Serisi Teknolojileri: BiDi, Yubii, SOLEMYO, OPERA, BLUEBUS, 24V

Nice Road Serisi: Road serisi özellikle hafif kapılarınız için uygun olup ekonomik bir seçenektir, kendi içerisindeki dahili kumanda alıcısı 100 adet kumandaya kadar hafızaya alabilir, 18/25 cm/saniye hızı ile saatte 20 tur aç-kapa yapabilirsiniz. 24 volt DC altyapısı sayesinde PS124 batarya ile elektrik olmadığı durumlarda da kullanabilirsiniz. Road serisinde ayrıca yavaş başlama – durma (soft start – stop) ve engel tanıma özelliği bulunmaktadır.

Road Serisi Teknolojileri: OPERA, 220V

Nice Run Serisi: Run serisi özellikle ağır ve yoğun kullanılması gereken kapılar için uygundur. Robus serisinin tüm özelliklerini barındırmakta olup 1500-1800-2500 kg kapasite sunmaktadır. Run serisinin kasası tamamen metalden olup endüstriyel alanlar için de yüksek dayanım ve güvenlik sunmaktadır. Run serisinde 1500 kg’lik motor 25cm/sn, 1800 ve 2500 kg’lik motorlar 18 cm/sn ve 2500 Kg Inverterli model 25 cm/sn hızı, saatlik 60 tura varan yoğun aç-kapa kapasitesiyle sunmaktadır. 2500 kg Inverterli model kömürsüz ve fırçasız olup yoğun kullanım ve maksimum performans sunmaktadır. Yavaş başlatma durma, sıkışma algılama, hız, tork, özelleştirilebilir üç komut girişi her motorda ortaktır. OXI ve OXIBD alıcısı ile 1024 kumandaya kadar hafızaya alabilmektedir.

Run Serisi Teknolojileri: BiDi, Yubii, SOLEMYO, OPERA, BLUEBUS, 24V, 220V

Nice HS Serisi: Run HS ve Robus HS modelleri hızlı motor ihtiyacı bulunan yerlerde vazgeçilmezdir. 400 kg, 1200 kg ve 500 kg(Robus) modelleri ile sırasıyla 70cm/sn  37cm/sn ve 44cm/sn hız sunmaktadır. Run HS modelleri saatte 60 aç-kapa, Robus HS modeli ise 20 aç-kapa kapasitesi ile Robus / Run serisinin bütün özelliklerini barındırmaktadır. Run HS serisine PS524 ve Robus HS modeline PS124 bağlanarak akü ile de çalıştırabilirsiniz.

Nice HS Serisi Teknolojileri: BiDi, Yubii, OPERA, BLUEBUS, 24V

Nice Thor Serisi: Thor serisi 1500 kg kapasite ile ağır kapılara göre motor arayalanlar için ekonomik bir seçenek olup saatte 20 tur kapasite ve saniyede 17 cm hız sunmaktadır. Sağlam gövdesi ve ROA kontrol kartı ile kurulumu ve devreye alınması oldukça kolaydır. Kurulumu Rox serisiyle aynı olup ağır kapılar için idealdir.

Thor Serisi Teknolojileri: 220V

Kit Motor Özellikleri

            Firmamızdan alacağınız kit motorlar ilgili motorun tüm uyumlu ve test edilmiş fotosel, flaşör, alıcı ve kumanda gibi bileşenlerinden oluşup montaj ve kullanım sırasında stabil kullanım sunmaktadır. Yıllarca test edilmiş bileşenler sorunsuz kullanım için araştırma ve geliştirmelerle mükemmel hale getirilmiştir. Ürünleri tek tek almak yerine kit olarak aldığınızda fiyat ve kargo daha avantajlı hale gelmektedir.

 

Nice Road 400 Kit Yana Kayar Kapı Motoru için 2 inceleme

 1. Vahit Kılıçarslan

  Paketlenmesinden hazırlanmasından çok memnun kaldık, ürün de çok iyi, hazırlayan arkadaşda çok yardımcı oldu

 2. Ziya Polat

  Ürünü 3 gün önce sipariş ettik bugün gelip kurulumunu yaptılar tteşekkür

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksit Tablosu